Skyrius 1. Įžanga

Turinys

Apie BibleTime
Prieinamos veiklos
Motyvacija

Apie BibleTime

BibleTime yra Biblijos studijavimo įrankis, palaikantis įvairius teksto tipus ir kalbas. Netgi didelius veiklų modulių kiekius yra lengva įdiegti ir tvarkyti. Programa yra sukurta SWORD bibliotekos pagrindu. Ši biblioteka suteikia vidinės BibleTime pusės funkcionalumą, tokį kaip Biblijos tekstų rodymą, paiešką ir t. t. SWORD yra Crosswire Biblijos Draugija geriausias parodomasis produktas.

BibleTime yra sukurta naudoti su veiklomis, užkoduotomis vienu iš SWORD projekto palaikomų formatų. Visą informaciją apie palaikomus dokumentų formatus galite rasti Crosswire Biblijos Draugija SWORD projekto kūrėjų sekcijoje.

Prieinamos veiklos

Over 280 documents in 50 languages are available from the Crosswire Biblijos Draugija. These include:

Biblijos

Pilni Biblijos tekstai su pasirinktinais, tekste esančiais dalykais, tokiais kaip Strongo numeriai, antraštės ir/ar poraštės. Biblijos yra prieinamos daugeliu kalbų, jose yra ne tik šiuolaikinės versijos, bet taip pat ir senoviniai tekstai, tokie kaip Codex Leningradensis ("WLC", Hebrajų), ir Septuagint ("LXX", Graikų). Tai yra labiausiai išplėsta SWORD projekto bibliotekos sekcija.

Knygos

Books available include "Imitation of Christ", "Enuma Elish", and "Josephus: The Complete Works"

Komentarai

Commentaries available include classics like John Wesley's "Notes on the Bible", Matthew Henry's commentary and Luther's "Commentary on Galatians." With the Personal commentary you can record your own personal notes to sections of the Bible.

Kadieniai pašventimai

Many people appreciate these daily portions from God's word. Available works include Daily Light on the Daily Path, and the Losungen.

Leksikonai/Žodynai

Lexicons available include: Robinson's Morphological Analysis Codes, and the International Standard Bible Encyclopaedia. Dictionaries available include Strong's Hebrew Bible Dictionary, Strong's Greek Bible Dictionary, Webster's Revised Unabridged Dictionary of the English Language 1913, Nave's Topical Bible.

There are several other repositories that BibleTime will load and use.

Motyvacija

Mūsų noras yra tarnauti Dievui ir padaryti savo dalį, padedant kitiems augti santykiuose su Juo. Mes siekėme šią programą padaryti galingą, kokybišką, bet tuo pačiu metu ir lengvai bei intuityviai naudojamą. Mes norėtume, kad būtų pašlovintas Dievas, kadangi Jis yra visų gerų dalykų šaltinis.

 

Kiekvienas geras davinys ir tobula dovana ateina iš aukštybių, nužengia nuo šviesybių Tėvo, kuriame nėra jokių atmainų ir jokių sambrėškų.

 
 --Jokūbo 1,17, Biblija RK_K1998

Telaimina jus Dievas, besinaudojant šia programa.