Розділ 1. Вступ

Зміст

Про BibleTime
Доступні твори
Мотивація

Про BibleTime

BibleTime — це знадіб для вивчення Біблії з підтримкою різних типів текстів і мов. Навіть великі об'єми робіт модулів прості у встановленні та керуванні. Він побудований на бібліотеці SWORD , яка забезпечує тлову функціональність для BibleTime, таку як перегляд біблійного тексту, пошук тощо. SWORD є флагманським продуктом Crosswire Bible Society.

BibleTime призначений для використання з творами, закодованими в одному з форматів, підтримуваних проєктом SWORD. Повну інформацію про підтримувані формати документів можна знайти у розділі розробники проєкту SWORD, Crosswire Bible Society.

Доступні твори

Більше 280 документів 50-ма мовами доступні з Crosswire Bible Society. Включають:

Біблії

Повний текст Біблії, з необов'язковими речами, такими як числа Стронґа, заголовки та/чи виноски у тексті. Біблії доступні багатьма мовами та включають у себе не лише сучасні версії, але й древні тексти, такі як Codex Leningradensis ("WLC", іврит) і Септуагінта ("LXX", грецький). Це найпросунутіший розділ у бібліотеці проєкту SWORD.

Книги

Доступні книги включають "Наслідування Христа", "Енума Эліш" і "Йосип Флавій: Повна збірка творів"

Коментарі

Доступні коментарі включають у себе класику, таку як "Нотатки до Біблії" Джона Веслі, коментар Метью Генрі та "Коментар до Галатів" Лютера." За допомогою особистого коментаря ви можете записувати свої особисті нотатки до розділів Біблії.

Щоденні молитви

Багато людей цінують ці щоденні уривки зі слова Божого. Доступні роботи включають Щоденне світло на щоденному шляху та Лосунґен.

Лексикони/Словники

Доступні лексикони включають: Коди морфологічного аналізу Робінсона та Міжнародну стандартну біблійну енциклопедію. Доступні словники включають древньоєврейський Біблійний словник Стронґа, Грецький Біблійний словник Стронґа, Переглянутий без скорочень словник англійської мови Вебстера 1913 року, Тематичну Біблію Нева.

Є декілька інших репозиторіїв, які BibleTime буде завантажувати та використовувати.

Мотивація

Наше бажання полягає у тому, щоб служити Богові та допомагати іншим рости в їх відношеннях з Ним. Ми прагнули зробити цю потужну, якісну програму й при цьому зробити її простою й інтуїтивно зрозумілою у керуванні. Ми бажаємо, щоб Бога вихваляли, бо Він — джерело всіх благ.

 

Усяке добре давання та дар досконалий походить згори, від Батька Світла, в Якого немає зміни та ні тіні змінювання.

 
 --Якова 1:17, NASB

Благослови вас Бог, використовуючи цю програму.