Наближення до Слова Божого

Слухання та читання забезпечують зоровий огляд Священного Писання, у той час як вивчення та запам'ятовування забезпечують мікроскопічний погляд на священне писання. Розмірковування над священними писаннями об'єднує слухання, читання, вивчення, запам'ятовування та закріплюють слово у нашій свідомості.

Чути

Луки.11:28 «"...Так. Блаженні ж і ті, хто слухає Божого Слова і його береже!"»

Читати

Об'яв.1:3 «"Блаженний, хто читає, і ті, хто слухає слова пророцтва [...]"»

1 Тим.4:13 «"Поки прийду я, пильнуй читання, нагадування та науки!" [...]»

Вивчати

Дії 17:11 «"Ці були шляхетніші за солунян, і слова прийняли з повним запалом, і Писання досліджували день-у-день, чи так воно є. "»

2 Тим.2:15 «"Старайся [у перекладі Біблії короля Якова (KJV) - `Вивчай, щоб'] показати себе Богові гідним робітником, якому не потрібно соромитися, що точно навчає слова правди."»

Запам'ятовувати

Пс.119:11 «"Я в серці своїм заховав Твоє слово, щоб мені не грішити проти Тебе."»

Роздумувати

Пс.1:2-3 «"та в Законі Господнім його насолода, і про Закон Його вдень та вночі він роздумує! І він буде, як дерево, над водним потоком посаджене, що родить свій плід своєчасно, і що листя не в'яне його, і все, що він чинить, щаститься йому!"»

Навігатори пояснюють це тим, що, оскільки великий палець може торкатися всіх пальців, ми можемо розмірковувати над словом також, у будь-кий з перших чотирьох способів. Розмірковування — це ключ до одкровення. Новому християнинові потрібно більше слухати та читати Біблію, ніж вивчати та запам’ятовувати її. Це робиться для того, щоб вони познайомилися з загальним посланням Біблії.